درباره ما

از آنجا که درکشور ما در مراحل ساختمان‌سازی، دستوراالعملی مشخص جهت کنترل خسارات ناشی از فعالیت موریانه‌ها در مراحل ساخت بنا گنجانده نشده است، واز طرفی،عدم آشنایی مهندسین سازه و معماران با نحوه صدمات ناشی از این حشرات، باعث شده است که هر ساله خسارات سنگینی به ساختمانها،اماکن مسکونی و صنعتی وارد ‌شود، که به دلیل نبود مرجع مشخص، آماری دقیق از میزان این خسارات در دست نیست.دراین میان بیشتر روشها ی کنترل نیز به صورت سنتی بوده و در بسیاری از موارد نه تنها مانع فعالیت موریانه‌ها نشده بلکه صدمات زیست محیطی زیادی از طریق مصرف بی رویه سم به اکوسیستم وارد شده است.
متخصصین و کارشناسان ما در راستای بالا بردن سطح کیفی خدمات کنترل آفات خانگی، بهداشتی و فضای سبزهمواره در تلاش بوده‌اند با بهره‌ گیری از آخرین دستاوردهای داخلی و خارجی، موثرترین و ایمن‌ترین راههای مبارزه با حشرات موذی را به کار گیرند.
تحقیقات روی سموم و مواد کم خطر، تهیه طعمه‌های مسموم‌، مشاوره در خصوص پیشگیری و کنترل خسارات حشرات به ساختمانها وفضای سبز، شرکت در کنگره‌ها و سمینارهای مرتبط با کنترل حشرات، ارتباط با سایر محققین حشره‌شناسی خارجی و داخلی و شناسایی حشرات آفات و ارائه مقالات از جمله مواردی است که توسط کادر ما که بعضاً از اساتید دانشگاه و مراکز معتبر علمی می‌باشند صورت می‌گیرد.

01
خدمات سمپاشی

گروه سمپاشی شرکت گیاهپزشک نواندیش با همکاری متخصصین و اعضائ هیات علمی گیاه پزشکی در دانشگاه‌ ها و مراکز معتبر علمی و دارا بودن پروانه مبارزه با حشرات موذی اماکن عمومی و خانگی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آماده ارائه خدمات تخصصی می‌باشد.

02
دانش خود

متخصصین گروه خدمات سمپاشی این شرکت با بهره گیری از دانش خود، در خصوص سم شناسی و بیولوژی حشرات، همواره کوشیده‌اند تا با روشهای بی خطر و کم خطر و با در نظر گرفتن آثارسوء زیست محیطی سموم، بهترین و موثرترین راه‌های مبارزه با این آفات را به کار گیرند.

03
سموم و روشهای جدید

واز آنجا که با پیشرفت علم هر ساله سموم وروشهای جدیدی وارد بازار می‌شوند لذا این شرکت جهت رسیدن به اهداف کیفی، ارتباط خود را با محققین داخل و خارج کشور حفظ کرده و از نقطه نظرات آنها کمال استفاده را خواهد برد.

04
تجربه ‌28 سال سابقه

افتخار ما تجربه ‌28 سال سابقه کارشناسان وتکنسین‌هایی است که دلسوزانه و با دقت تمام انجام وظیفه نموده وبرای مشتریان ونیل به اهداف شرکت تمام تلاش خود راانجام می‌دهند.

چرا ما؟

شناسایی،پیشگیری و کنترل آفات کشاورزی جنگلی و صنعتی و..

تجربه تحقیقاتی و آموزشی

طراحی، اجرا و نگهداری فضای سبز(باغ، باغچه و ویلا)

تجربه تولیدی

شناسایی حشرات، احداث موزه ها، نگهداری و مشاوره

تجربه آموزشی

کارشناسان و محققین ما

محمد رضا نعمتیان
محقق بخش موریانه‌زدایی
عزیز شیخی گرجان
محقق بخش آفات خانگی
فریبرز زرانی
محقق بخش موریانه‌زدایی

عضویت در خبرنامه

Telegram Instagram Email Facebook

تلفن و ایمیل

تلفن : 09212413755

تلفن : 09352827189

ایمیل : info@tiic.ir

آدرس

بزرگراه شهید چمران پمپ بنزین ولنجک
خیابان یمن بعد از تقاطع مقدس اردبیلی
تلفن :22422222